Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TRAGJIKE/ U ndje keq teksa po pushonte, humb jetën turisti në Shëngjin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtetas kosovar ka humbur jetën ditën e sotme në Lezhë.

Burime për mediat bëjnë me dije se rreth orës 13:00,  68 vjeçari me ininciale I.TH, banues në Prizren, është ndjerë keq teksa po pushonte në plazhin e Shëngjinit.

Menjëherë ai është dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës ku fatkeqësisht ka humbur dhe jetën.

Dyshimet e para janë se 68 vjeçari ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak, ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img