Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

TRAGJIKE, u hodh nga pallati në Gjirokastër, ndërron jetë në spital 39-vjeçarja (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

523e641ebb352fad6db28a057be9a120

Një ngjarje e rëndë ndodhi në Gjirokastër ku një 39-vjeçare u vetë hodh nga kati i katërt i pallatit.

Ngjarja ndodhi lagjen Granicë dhe menjëherë 39-vjeçarja Fabiola Kadena është dërguar me urgjencë në gjendje të rëndë në spitalin e Gjirokastrës.

Njoftimi i policisë:

Gjirokastër/ Informacion paraprak.

Rreth orës 08:45, njoftohemi se në lagjen “Granicë”, Gjirokastër shtetasia F. K., rreth 40, në gjendje të rënduar depresive, është vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Menjëherë në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img