Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TRAGJIKE: Prej ditësh në koma dhe e intubuar, ndërron jetë te Infektivi studentja 22 vjeçare (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

747c2f6cd86140f659c566d86a9eee9c

Një studente 22 vjeçare nga Erseka ka ndërruar jetë paraditen e sotme në Spitalin Infektiv në Tiranë. E reja që ka humbur betejën me Covid-19 është Euxhena Jorgji.

Prej ditësh 22 vjeçarja që studionte në Tiranë, ishte në gjendje kome dhe e intubuar.

Ajo ishte shtruar në spital në gjendje të rëndë pasi vuante dhe nga një sëmundje e kockave. Fatkeqësisht, Euxhena nuk e ka fituar dot betejën me virusin dhe ka mbyllur sytë sot, përgjithmonë.

Newsbomb.al i shpreh ngushëllimet familjes Jorxgji për ikjen e parakohshme nga jeta të njeriut të tyre të shtrenjtë.

118834454_658815804749109_5031546980097046763_o.jpg

107371163_613674132596610_7044338119759803142_o.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img