Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TRAGJIKE: Prej ditësh në koma dhe e intubuar, ndërron jetë te Infektivi studentja 22 vjeçare (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0252fe0a6cfe5290693eb35c1b5e2b25

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img