Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Tragjike/ Po luftonin prej ditësh me Covid-in, nënë e bir humbin jetën në të njëjtën ditë në Klinikën Infektive

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë eshtë shënuar në Rahovec, ku nënë e bir përkatësisht 85 dhe 50 vjeç kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid-19.

Lidhur me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar kryetari i Komunës së Rahovecit Smajl Latifi. Ai thotë se vdekja e tyre është një humbje e madhe për komunën.

“Po sot dy qytetarë të fshatit Ratkoc të komunës së Rahovecit që ishin të prekur me koronavirus kanë vdekur. Bëhet fjalë për nënën dhe një djal të hendikepuar. Isha në varrimin e tyre dhe është një humbje e madhe për komunën”, ka thënë Latifi.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img