Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

TRAGJIKE/ Përplaset kamioni me autobusin, humbin jetën 11 persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kinën Lindore ku një kamion është përplasur me autobusin dhe si pasojë kanë humbur jetën 11 persona.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se kamioni fillimisht është përplasur me një pengesë sigurie dhe më pas me autobusin.

Shkak i këtij aksidenti mendohet të ketë qenë moti I keq.  Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në provincën Jiangsu, në veri të Shanghit.

Deri më tani ende nuk dihet numri I personave të plagosur dhe numri I atyre që ndodheshin në autobus.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img