Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TRAGJIKE, nuk iu bindën urdhrit të policisë për të ndaluar, 8 emigrantë humbin jetën në aksident

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

43c2cf44b216a1d4fcb91ce92a43e501

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Texas, pasi 8 emigrantë humbën jetën në një aksident automobilistik.

Ata nuk iu përgjigjën thirrjes së policisë për të ndaluar dhe përjetuan fatin tragjik.

Policia ende nuk e ka specifikuar se cila ishte arsyeja që iu vu mbrapa automjetit me emigrantë.

Në raport shkruhet se ndjekja u bë për arsye sigurie.

Mësohet se viktimat ishin të gjithë shtetas meksikanë midis moshave 18 dhe 20 vjeç.

Në kamion ishin 7 burra dhe 1 grua që fatkeqësisht ndërruan jetë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img