Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tragjike në Shkodër, burri hidhet nga kati i katërt i banesës dhe vdes në vend (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë në qytetin e Shkodrës.

Një burrë 65-vjeçar, Agron F.M., në kushte të rënduar depresioni është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi Agron F. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje .

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img