Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Tragjike në SHBA/ 13 persona humbin jetën dhe 2 të tjerë në gjendje kritike pas rënies së zjarrit në ndërtesën 3-katëshe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka nddohur në SHBA, ku të paktën 13 persona raportohet se kanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë në gjendje kritike, pas shpërthimit të një zjarri masiv ditën e sotme në Filadelfia.

Zjarri shpërtheu në Filadelfinë Veriore, thanë burimet në policinë dhe departamentet e zjarrfikësve. Mediet e huaja raportojnë se zjarri ka rënë në katin e dytë të një ndërtese tre katëshe, e cila ishte i pajisur me sistem alarmi, ndërsa ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img