Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Tragjike në Selanik, foshnja 18-muajshe humb nga sytë e gjyshërve dhe bie në gropën pranë shtëpisë, humb jetën menjëherë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nea Malgara, Selanik. Një foshnjë 18-muajshe u gjet i pajetë nga policia, pasi ra aksidentalisht në një gropë.

Foshnja u kishte shpëtuar vëmendjes së gjyshërve, duke rënë në një gropë pranë shtëpisë së tyre. Ka qenë nëna e foshnjës, e cila është alarmuar nga humbja e të birit dhe ka lajmëruar menjëherë policinë që konstatoi foshnjën e pajetë.

Ambulanca dhe zjarrfikësja shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes, ku kjo e fundit bëri të mundur nxjerrjen e djalit 18-muajsh nga gropa ku kishte rënë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img