Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Tragjike në Pogradec, bie në kontakt me korentin, vdes 68-vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

6c2ab4e7dd2a4412f45d399ff0ba1415

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Pogradec, ku një 68-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me korentin.

Viktima është 68-vjeçari A.M, banues në fshatin Zagorçan. Mësohet se i moshuari ishte duke punuar me prizën e televizorit në momentin kur ra në kontakt me korentin dhe si pasojë humbi jetën.

68-vjeçari ndërroi jetë pas mbërritjes në spitalin e Pogradecit. 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img