Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

TRAGJIKE në Mamurras, gjendet e djegur në shtëpinë e saj gruaja e ish-boksierit (EMRA-DETAJE nga ngjarja)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjare tragjike ka ndodhur në Mamurras ku është gjetur e djegur në shtëpinë  e saj një grua.

Bëhet me dije se gruaja e gjetur e djegur është 69-vjeçarja Gjelina Hoti. Mësohet se 69 vjeçarja është bashkëshortja e ish-boksieri Pal Hoti.

Fillimisht dyshohet se viktima ka rënë në kontakt me energjinë çka ka bërë që të përfshihet në flakë banesa e saj.

Gruaja jetonte e vetme në banesë dhe kanë qenë fqinjët ata që kanë lajmëruar policinë, pasi prej disa ditësh nuk e kishin parë 69-vjeçaren jashtë shtëpisë, sipas news 24.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img