Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Tragjike në Itali/ Humb jetën 29- vjeçari shqiptar, u përplas me motor teksa kthehej nga festa me miqtë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 29 vjeçar shqiptar ka humbur jetën gjatë një kasidenti tragjik.

Besmir Shala u përplas me motor mëngjesin e së dielës në rrugë midis Ghezzanos dhe kufirit territorial komunal të Pizës.

Trupi i tij i pajetë u gjet pranë motorit Beverly Piaggio nga dy çikliste që njoftuan menjëherë urgjencën, por për 29 vjeçari fatkeqësisht nuk mundi t’ia dalë.

Ai jetonte prej kohësh në Piza, ndësra mediet italiane shkruajnë se i riu po kthehej në shtëpi pasi kishte kaluar mbrëmjen me miqtë e tij. Trupi i tij u dërgua në morgun e spitalit për t’i bërë autopsi, ndërsa kishte pësuar fraktura të rënda në kokë dhe trup.   

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img