Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Tragjike në Itali, burri vret gruan, djalin dhe pronarët e shtëpisë ku banonin, më pas qëllon veten në fytyrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torino të Italisë, ku një burrë ka vrarë gruan, djalin e tij dhe pronarët e shtëpisë ku banonin.

Masakra ndodhi në orën 3 të mëngjesit, ndërkohë që pas vrasjes së 4 personave, 83 vjeçari Renzo Tarabella qëlloi edhe veten në fytyrë kur policët hynë në apartament.

Autoritetet njoftuan se viktimat janë gruaja 70 vjeçare e autorit, djali i tij 51 vjeç, i cili vuante nga problemet mendore, si dhe çifti it ë moshuarve 74 dhe 70 vjeç.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar se cili ishte shkaku që solli ngjarjen e rëndë, ndërsa janë marrë në pyetje të afërm dhe fqinjë të 83 vjeçarit.


spot_img

Më shumë

spot_img