Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Tragjike në Himarë, ky është ish-shefi i komisariatit të Himarës që goditi për vdekje me skaf 5 vjeçarin (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme ku një 5 vjeçar humbi jetën pasi u godit nga një skaf.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është ish-shefi i komisariatit të Himarës, Arjan Tase.

Tase menjëherë u vu në prangat e policisë, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme rreth orës 14:00, në plazhin e Potamit në Himarë.

Më shumë


spot_img
spot_img