Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TRAGJIKE në Greqi, shqiptari 35 vjeç i prekur nga COVID-19 i jep fund jetës; babai i një vajze të vogël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

25ba1f58320a8e8a659be2bb72a52645

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, ku një shqiptar ka vrarë veten.

Mediat greke bëjnë me dije se një shqiptar i moshës 35-vjeç, i cili ishte i prekur nga Covid-19, është gjetur i vetëvarur nga familjarët e tij.

Dyshohet se 35-vjeçari ka marrë këtë akt ekstrem pasi ndihej keq se ishte ai që kishte çuar virusin në “shtëpi” dhe që ishin infektuar edhe të tjerët.

Mësohet se shqiptari është babai i një vajze të vogël dhe jetonte në fshatin e Dirfion Messapia, Theologos.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img