Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tragjike në Gramsh, traktori bie nga 10 metra, humb jetën drejtuesi (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me pasojë vdekje është shënuar ditën e sotme në Zamsh të Gramshit. Mësohet se 65-vjeçari Safet Koxhaj ka humbur jetën, ndërsa ka qenë duke drejtuar një mjet bujqësor.

Në një moment ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka rënë nga një lartësi mbi 10 metra. Plagët e marra nga rrëzimi kanë qenë fatale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img