Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tragjike në Fier, humb jetën një 26-vjeçar pasi doli nga rruga me motorin e tij (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

03555a596dd74c841298f9ceacfcfaf4

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Kallm i Vogël në Fier. Një i ri 26-vjeçar ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik.

Arbër Buzi ishte duke drejtuar motorin e tij, kur papritur ka dalë nga rruga, dhe ka nga përplasja e fortë ka ndërrruar jetë.

Ende nuk bëhet me dije shkaku kryesor i kësaj tragjedie. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës.

Njoftimi i policisë

Sot rreth orës 20:15, në fshatin Kallm i Vogël, Fier, shtetasi A. B., 26 vjeç, banues në fshatin Kallm i Vogël, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. 26-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Fierit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img