Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Tragjike në Elbasan, fëmija 6 vjeç bie nga ballkoni dhe humb jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “”28 Nëntori”, në Elbasan. Një fëmijë 6 vjeç ka rënë nga ballkoni i shtëpisë, nga kati i 6-të dhe si pasojë ka humbur jetën.

6-vjeçari me inicialet O.L ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Elbasanit.Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Më datë 22.09.2021,rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “, Elbasan, shtetasi O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6 , dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për dokumentimin e plotē të rrethanave të ngjarjes”, thuhet një njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img