Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Tragjike në Elbasan, 61-vjeçari rrëshqet dhe vdes teksa po hidhte mbeturinat në lagje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit, me pasojë vdekjen e një 61-vjeçari.

Policia bën me dije se nga hetimet paraprake dyshohet që vdekja të ketë qenë aksidentale, teksa 61-vjeçari ka rrëshqitur gjatë momentit që po hidhte mbeturinat në koshin e plehrave.

“Më datë 21.01.2022, rreth orës 21:06, njofton urgjenca e spitalit Elbasan, se shtetasi Q.K, 61 vjeç, banues në lagjen 28 Nëntori, Elbasan, dyshohet se duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave ka rrëshqitur dhe ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, bën me dije policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img