Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tragjike në Elbasan, 59-vjeçari vetëvritet me armë gjahu, çfarë thotë policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

aa90bff71c897f9474aee284c7735c9c

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot papasdite në fshatin Recan të Elbasanit.

Policia njofton se një 59-vjeçar i ndodhur në kushte të rënduara psikologjike, është vetëvrarë me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës M.A, teksa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur dinamikën e plotë.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në fshatin Recan, Elbasan, shtetasi M.A., 59 vjeç, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetēvrarë me armë gjahu në banesën e tij.

Grupi hetimor po punon pēr zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img