Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

TRAGJIKE në Durrës/ U fut në det me vajzën 9-vjeçe, mbytet babai 44-vjeçar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a0eb0ff04c60b17a6c550600cad24d4f

Një ngjarje tragjike raportohet nga plazhi Durrësit, ku ka humbur jetën një 44-vjeçar.

Bëhet me dije se Dh.B., 44 vjeç dhe M.B., 9 vjeçe, baba e bijë,  dyshohet se janë futur për tu larë  në det, e për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi Dh.B. Ndërsa 9-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihet  nëse të dy janë futur për t’u larë, apo në tentativë për të shpëtuar vajzën është mbytur babai.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë, ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të saj.

Informacion paraprak

Më datë 26.08.2020, rreth orës 18:00, në Rrushkull, Durrës, shtetasi Dh.B., 44 vjeç dhe shtetësja e mitur M.B., 9 vjeçe, (baba dhe vajzë),  dyshohet se janë futur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi Dh.B., ndërsa shtetësja M.B., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë, ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img