Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
90 %
Die
15 °
Hën
14 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
13 °
E diel, 18 Prill, 2021
spot_img

Tragjike/ Ndërron jetë në spital 46-vjeçari që u vetëplagos me armë sot në mbrëmje te ish-kryqëzimi i Kombinatit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i hidhur bëhet me dije nga autoritetet policore në vend.

46-vjeçari S.A., i cili u vetëplagos me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e ish-kryqëzimit të Kombinatit, ka ndërruar jetë në spital.

NJOFTIMI I POLICISË

Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë mbi vetëplagosjen me armë zjarri të një shtetasi ju bëjmë me dije se: Shërbimet e Policisë kanë bërë identifikimin e shtetasit S. A., 46 vjeç, i cili si pasojë e plagës së marrë ka ndërruar jetë në spital. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img