Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TRAGJIKE/ Ndërron jetë 23 vjeçari shqiptar që e goditën me shkop bejsbolli në Itali, në pritë e nxori një shok i tij (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë 23 vjeçari shqiptar Atilio Ndreka, i cili u godit në Itali me shkop bejsbolli nga një grup të rinjsh.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme në Mantova, ku i riu së bashku me një 35 vjeçar italian u dhunuan në parkingun e një qendre tregtare.

Shqiptari dhe miku i tij italian ishin telefonuar nga një i njohuri i tyre, por sapo aknë arritur në qendrën tregtare janë sulmuar brutalisht. Sipas dyshimeve të para, ngjarja ka ndodhur për shkak të mosmarrëveshjeve për drogën, ndërkohë që policia italianë po vijon hetimet.

Më shumë

spot_img
spot_img