Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TRAGJIKE, mbytet turistja në Sarandë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër viktimë është shënuar ditën e sotme.

Një turiste polake është mbytur në Sarandë. Polakja 52 vjeçare është identifikuar si Nowarycka Peter Iwona.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në plazhin ‘Kanali i Cukës’. 

Policia ka mbërritur në vendngjare dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Më shumë


spot_img
spot_img