Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

TRAGJIKE/ Mbytet një 24 vjeçar në Liqenin e Shkodrës (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

249e523808af6ae8c55a89883f9ca91d

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku në vendin e quajtur “Balshaj” 24 vjeçari Bekim Demaj është mbytur në liqen.

Nuk dihet ende cilat kanë qenë rrethanat e mbytjes së të riut, ndërkohë që policia po heton për të zbardhur ngjarjen.

Ditën e sotme edhe një 30 vjeçar është gjetur i mbytur në Durrës, ndërkohë që numri i eprsonave të mbytur në vendin tonë këtë vit është i madh.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 15.08.2020 ora 17:10, në Liqenin e Shkodrës, në fshatin Grizhë, vendin e quajtur “Balshaj”, Malësi e Madhe, kanë qenë duke u larë katër persona, ku njëri nga djemtë i shtetasi B. D. 24 vjeç, banues në fshatin Ktosh, Malësi e Madhe, pasi është hedhur nga varka në liqen, nuk ka dalë nga uji.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe grupi hetimor po punojnë për gjetjen e trupit në liqen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img