Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Tragjike, mbytet një 16-vjeçar në liqenin e Kukësit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

20510b12ffba354c3bd806042fe5888f

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në fshatin Bardhoc të Kukësit.

Mësohet se një 16-vjeçar është mbytur në një liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit. 

Sakaq, bëhet me dije se i mituri është futur për t’u larë në liqen, por nuk ka dalë më.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

NJOFTIMI I POLICISË: 

Në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc, duke u larë në liqen, dyshohet se është mbytur shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues në Bardhoc.

Për gjetjen e 16 vjeçarit, janë angazhuan menjëherë shërbimet e Policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img