Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
2.6kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
32 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Tragjike, mbytet në plazhin e Velipojës një burrë 40-vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një lajm i trishtë sot nga Velipoja e Shkodrës. Një turist 40-vjeçar i cili kishte ardhur nga Kosova për të kaluar pushimet, është mbytur në det dhe fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Pushuesit e pranishëm i kanë dhënë ndihmën e parë 40 vjeçarit por ka qenë e pamundur për ta shpëtuar.

Gazetarët lokalë kanë vënë në dukje mungesën e rojeve bregdetare në bregdetin e Velipojës ndërsa të pranishmit në vendngjarje tha se ambulanca vonoi të mbërrinte në vendngjarje.

Më shumë

spot_img
spot_img