Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TRAGJIKE/ Mbytet 10-vjeçari në një pishinë në Durrës (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ad7def329b4000f61aed99c355ac6ba9

Një ngjarje tragjike raportohet nga Durrësi.

Policia bën me dije se sot, më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img