Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Tragjike/ Makina e policisë përplas për vdekje një këmbësor në fshatin Çiflig

spot_img

Lajme të ngjashëm

Makina e patrullës së policisë ka përplasur për vdekje një këmbësor në aksin Korçë-Maliq, pranë fshatit Çiflig.

Ky është lajmi i fundit që raportohet në media.

albsig

Paraprakisht dyshohet se këmbësori ka qenë në gjendje të dehur. Furgoni i Policisë vinte nga Pogradeci në drejtim të Korçës. Viktima i ka dalë përpara dhe mjeti e ka tërhequr zvarrë disa metra.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes apo identiteti i viktimës.

Foto nga vendngjarja
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img