Tragjike! Këngëtari i njohur vret veten me armë gjatë xhirimit të klipit

Publikuar tek: bota, më 08:44 24-03-2019 Tragjike! Këngëtari i njohur vret veten me armë gjatë xhirimit të klipit

Këngëtari i njohur amerikan Justin Carter ka vdekur pasi qëlloi veten me armë aksidentalisht gjatë xhirmit të një klipi.

35 vjeçari ka ndërruar jetë në apartamentin e tij në Huston të Teksasit, ku edhe po xhirohej klipi.

Nëna e Carter, Cindy McClellan, tha për Fox News se djali i saj po filmonte një video muzikore në Houston, Texas, të shtunën 'kur një armë në xhepin e tij u shkrep dhe e preku djalin tim në cep të syrit të tij'.

"Ai ishte një artist i mrekullueshëm", tha McClellan.

Carter ka lënë pas dy vajza të vogla, Dixie dhe Kaylee.

Sipas McClellan, Carter ishte gati për ta realizuar një turne në 10 shtete, pasi kishte përfunduar kohët e fundit marrëveshje me Triple Threat Management.

justin-carter-dead.jpg

justin-carter-facebook.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Autobusi me turistë shkrumbohet nga flakët, 26 të vdekur dhe 28 të plagosur
U bllokuan në det, shpëtohen 1300 pasagjerë »
Article Logic
Execution time: 0.011201143264771
array(1) { ["section"]=> string(78) "tragjike-kengetari-i-njohur-vret-veten-me-arme-gjate-xhirimit-te-klipit-157661" }