Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Tragjike, ishte në gjumë, 25-vjeçarja kafshohet për vdekje nga qeni i saj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

56f7123fece1343673581bd838fd37b3

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Birmingham të Anglisë, ku një 25-vjeçare ka humbur jetën në mënyrë tragjike.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një 25-vjeçare është kafshuar për vdekje nga qeni I saj. Ajo ishte shtrirë dhe po dremiste kur qeni e kafshoi në dorë duke I këputur damarët.

Sipas fqinjëve, në momentin e ngjarjes, në shtëpi nuk ishte askush tjetër veç të resë dhe nuk arrit të merrte ndihmën e shpejtë duke humbur keshtu jetën.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img