Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Tragjike, humbi kontrollin e motorit, 35-vjeçari Luan Kola vdes në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

38eb5f2e62b4a53fb60b230c6a0723ae

I riu Luan Kola i cili u aksidentua para 1 ore me motorin e tij tip Honda, në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Aksidenti ndodhi në orën 17:30 pranë fshatit Bushnesh. Përplasja me trafikndarësen ishte shumë e fortë, dhe për pasojë 35-vjeçari nuk mund t’i mbijetonte plagëve të marra.

Njoftimi i policisë

Fushë Krujë/Informacion paraprak

Më datë 08.06.2020, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Laç-Fushë Krujë, ka humbur kontrollin duke drejtuar motorin tip “Honda”, shtetasi L.K., 35 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img