Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Tragjike, humb jetën shqiptarja shtatzënë në kanion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një graua shtatzënë ka humbur jetën tragjikisht në kanionin e Matkës në Shkup. Mësohet se gruaja nga Kosova  është afruar lumit të Treskës të lajë duart, por i ka rrëshqitur këmba dhe e ka marrë rrjedha e ujit.

albsig

spring

Ujërat e rrëmbyeshëm të Matkës ia kanë bërë të pamundur gruas që të dalë përsëri në breg, ndërsa situatën e ka vështirësuar më shumë fakti që ajo ishte shtatzënë. Më pas disa persona janë futur në ujë për të nxjerrë gruan, idenetiteti i të cilës ende nuk është bërëi i ditur, por ishte tepër vonë, pasi ajo nuk kishte shenja jete.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img