Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tragjike, humb jetën një 34-vjeçar shqiptar në Itali, mjekët zbullojnë shkakun e tmerrshëm

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 34-vjeçar shqiptar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme për shkak të overdozës.

Sipas mediave italiane 34-vjeçari ndodhej në banesë së bashku me mikun e tij duke konsumuar drogë.

I riu pasi konsumoi sasi së madhe të drogës kishte filluar të ndihej keq, e më pas humbi ndjenjat.

Të dy me mikun e tij ishin përdorues droge dhe në momentin që të dy u dërguan në spital, shqiptari gjeti vdekjen e menjëhershme, ndërsa miku i tij ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë policia italiane ka nisur hetimet për të mësuar prejardhjen e drogës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img