Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TRAGJIKE/ Gruaja xheloze qëllon me armë 26-vjeçaren, e vrau vetëm se ishte ulur pranë burrit të saj (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku një grua xheloze ka vrarë një vajzë 26-vjeçare.

Gruaja hyri në lokalin ku ndodhej bashkëshorti i saj dhe ka qëlluar për vdekje një 26-vjeçare që ishte ulur pranë tij.

Në foto tregohet momenti kur 31-vjeçarja Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, është futur brenda me armë, duke qëlluar disa herë me armë në tavolinën ku ishte ulur burri i saj me pesë shokët e tij.

Një nga plumbat ka qëlluar 26-vjeçaren në kokë, duke humbur jetën menjëherë.

Ngjarja tragjike ndodhi vetëm sepse gruaja ishte xhelozë se pse 26-vjeçarja ishte ulur pranë bashkëshortit të saj.

1.jpg

2.jpg

 

Më shumë
spot_img
spot_img