Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tragjike/ Gruaja shkoi në maternitet për të lindur, foshnja ndërroi jetë

Shkruar nga Newsbomb
Tragjike/ Gruaja shkoi në maternitet për të lindur, foshnja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku një grua ka shkuar për të lindur, por që ka humbur beben e saj.

Bëhet me dije se në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto).

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 3 është paraqitur shtetasi A. Gj., 27 vjeç, i cili ka kallëzuar se bashkëshortja e tij është shtruar në maternitet për të lindur, dhe gjatë kësaj kohe i ka ndërruar jetë fetusi (feto morto). Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese