Hapësire reklamuese

Aktualitet

TRAGJIKE/ Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Peqin, ku është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin një fëmijë 9 vjeç.

Dyshohet se 9 vjeçari P.Ç është mbytur aksidentalisht duke u larë, ndërsa policia po heton për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Njoftimi i Policisë:

Në fshatin Kurtaj, Peqin, në lumin Shkumbin, është gjetur i mbytur shtetasi P.Ç., rreth 9 vjeç, banues në fshatin Kurtaj, Peqin. Nga hetimi paraprak dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Shkumbin. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese