Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Tragjike, gjendet e pajetë gruaja së bashku me 4 fëmijët në Francë, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Francë. Një grua bashkë me 4 fëmijët janë gjetur të pajetë në një apartament në Grenoble.

Mediet e huaja raportuan paraprakisht se fëmijët ishin të moshës nga 3 deri në 12 vjeç dhe gruaja, nëna e fëmijëve mund të jetë autorja e masakrës, por autortitetet ende nuk kanë konfirmuar një gjë të tillë.

Gjithashtu raportohet se pas përdorimit të drograve të rënda, gruaja të ketë vrarë fëmijët dhe më pas veten. Alarmi është dhënë nga një i njohur pasi familja nuk i është përgjigjur telefonatave. 

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë në banesë, dera e së cilës është mbyllur. Ata i zbuluan trupat mbrëmjen e së premtes rreth orës 22:00, ndërsa policia ka nisu hetimin për ngjarjen tragjike.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img