Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TRAGJIKE/ Gjendet e mbytur një 60-vjeçare në Durrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fca58b0a00db23673d00d7d20f8b3674

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku është gjetur e mbytur në det një grua 60 vjeç.

Rreth orës 09:45, në lagjen nr.13, Shkëmbi i Kavajës, shtetësja K.K.,60 vjeçe, banuese në Elbasan, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë

Trupi i pajetë i 60-vjeçares është dërguar në murgun e spitalit të Durrësit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave.

Informacioni paraprak:

Më datë 25.08.2020, rreth orës 09:45, në lagjen nr.13, Shkëmbi i Kavajës, shtetësja K.K.,60 vjeçe, banuese në Elbasan, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img