Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Tragjike, fëmija 15 muajsh gjendet i lidhur pa shenja jete në makinë, mamaja kishte vdekur nga mbidoza

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tenesi në SHBA.

Trupi i pajetë i një fëmije u gjet i lidhur në sediljen e makinës brenda shtëpisë,pasi kishte vdekur nga uria dhe dehidratimi. Sipas autopsisë së mjeko-ligjorëve, nëna e tij kishte ndërruar jetë më parë nga mbidoza. Vdekja e tyre e matur në kohë ende nuk është përcaktuar

Tiffany Spears, 32 vjeçe dhe djali i saj 15-muajsh, Nicholas Crowder, u gjetën të vdekur brenda shtëpisë së tyre në veri-lindje të Nashville, Tenesi.

Një oficer inspektoi shtëpinë dhe konstatoi që dera ishte e mbyllur. Kur pa në dritare vuri re vajzën 3 vjeçe dhe Spears në tokë pa lëvizur. Ai njoftoi kolegët për më shumë hetime.

Pasi policia arriti në vendin e ngjarjes pa që Spears ishte shtrirë në tualet dhe nuk kishte asnjë shenjë dhune. Rreth saj kishte drogë, ndërsa djali i pajetë u gjet në sedijen e makinës.

Më shumë

spot_img
spot_img