Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Tragjike/ Covid-19 i merr jetën të riut nga Elbasani, familja kërkon ndihmë për kthimin e trupit nga Anglia (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 28-vjeçar shqiptar ka humbur jetën si pasojë e infektimit me Covid-19. I riu, i quajtur Sidorel Myzeqari, nga Mollasi i Elbasanit jetonte prej disa vitesh në Angli.

Ai kishte disa ditë me simptoma por gjendja është rënduar papritur dhe shokët që kujdeseshin për të e kanë dërguar në spital, por fatkeqësisht nuk ia doli dot.

Familja, të afërmit dhe miqtë kanë kërkuar ndihmë për kthimin e trupit të tij në atdhe, pasi familjarët e 28-vjeçarit nuk kanë mundësi financiare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img