Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tragjike, burri lyen me lëndë djegëse gruan dhe i vë flakën, 31 vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nënë e re është rrrahur brutalisht dhe më pas është djegur e gjallë nga bashkëshorti.

Ngjarja tragjike ka ndodhur të martën në Francë në lagjen Merignac, pranë aeroportit Bordeaux, por policia raportoi sot se gruaja është djegur e gjallë. 

Sipas raportit të policisë franceze, 31 vjeçarja u ndoq në mes të rrugës nga burri i saj 44-vjeç, i cili e qëlloi atë në këmbë dhe më pas e leu me lëndë djegëse dhe i vuri flakën.

Mediet e huaja raportojnë se çifti ishte ndarë dhe se fëmijët përkatësisht të moshave 3, 7 dhe 11 vjeç, jetonin me nënën e tyre.

Pas krimit makabër, policia arrestoi 44 vjeçarin, mbi të cilin tashmë rëndon akuza për vrasjen e gruas së tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img