Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Tragjike/ Bie nga kati i pestë i ndërtesës, ndërron jetë 38-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dba23fd4820f58ff5af64566a2eb1996

Një burrë 38 vjeç ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i pestë i një ndërtese në Gjakovë.

Lajmin për mediat kosovare e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nusrert Gjurkaj, i cili tha se viktima është nga Malisheva.

Policia është njoftuar sot pasdite në orën 16:20 dhe në vendngjarje mbërriti ambulanca dhe e transportoi në spital, por pa shenja jete.

Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përgjegjëse të cilat kanë dalë në vendin e ngjarjes si dhe prokurori dhe inspektori përgjegjës.

Më shumë

spot_img
spot_img