Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TRAGJIKE/ Aksidenti i merr jetën shqiptarit në Spanjë, bashkë me shokun rumun gjenden pa rroba në mes të rrugës, njërit prej tyre i është prerë koka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d2ce30e39857018161666123ba6ce4b1

Një aksident i frikshëm i ka marrë jetën një 24 vjeçari shqiptar dhe shokut të tij rumun në Spanjë.

Ngjarja ndodhi në dalje të Los Narejos drejt Kartagjenës dhe në aksident u përfshinë 2 makina, ndërkohë që i plagosur ka mbetur një 33 vjeçar tjetër shqiptar.

Të dy viktimat u gjetën në mes të rrugës të zhveshur, ndërkohë që njërit prej tyre i është prerë koka, ndaj autoritetet po hetojnë nëse kjo ngjarje ka të bëjë me krimin e organizuar.

Identitetet e shqiptarëve nuk bëhen të ditur, ndërkohë që pritet përgjigja e autopsisë për të zbuluar shkakun e vdekjes së dy të rinjve.

alca2-kSlH-U130881093230A3B-624x385La-Verdad.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img