Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

TRAGJIKE/ 31-vjeçarja hidhet nga ura bashkë me foshnjën 11 muajshe, gjendet trupi i pajetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

683849826c72b6ecce2edf6115f67e21

Mbrëmjen e djeshme një grua 31-vjeçare nga Fanzolo di Vedelago e Italisë u hodh nga ura sëbashku me foshnjën e saj.

Disa shoferë kalimtarë kishin parë makinën e 31-vjeçares një Lancia Y, të parkuar përgjatë urës. Karabinierët, zjarrfikësit, mjeku dhe infermierët mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe filluan kërkimet. 

Pas kërkimeve që zgjatën gjithë ditën, u gjet trupi i pajetë i 31-vjeçares, ndërsa djali 11 muajsh u gjet me frektura të rënda në trup.

Sipas mediave italiane, gruaja vuante nga depresioni dhe kishte probleme psikologjike. Ajo i dha fund jetës së saj dhe la në gjendje të të rëndë shëndetësore foshnjën 11 muajshe.

Më shumë

spot_img