Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Tragjike, 3-vjeçari gjendet i vdekur brenda një minibusi (Video)

Lajme të ngjashëm

Një djalë 3-vjeçar është gjendur i vdekur brenda një minibusi të parkuar anës rrugës, rreth orës 03:00, të ditës së sotme.

Ngjarja tragjike u zbulua pasi minibusi i kopshtit gjendej i parkuar jashtë shkollës shtetërore të Hambledon në rrugën Stokes, në Queensland të Australisë.

Djali mendohet se kishte hipur në minibus për të shkuar në kopësht, por që nuk zbriti kurrë nga automjeti.

Trupi i tij u gjet në orën 03:15 të mëngjesit nga shoferi i minibusit, ndërkohë që temperatura shënonte 34 gradë celcius.

Policia po heton shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së fëmijës.

‘Vdekja e çdo fëmije është një gjë e tmerrshme dhe kjo është arsyeja pse është kaq e rëndësishme për ne që të arrijmë ta zbardhim këtë ngjarje’, tha inspektori Jason Smith.

Më shumë