Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Tragjike/ 22-vjeçari Vatan RAMA humb jetën në aksident, u përplas FATALISHT me një kamion

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7c9080b2ee96dca10f000746160c65ad

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 19:00 në një autostradë në Suedi, ku si pasojë e një aksidenti fatal ka humbur jetën një i ri shqiptar.

Vatan Rama, 22-vjeçar nga Botusha e Koshares (Kosovë), ndërroi jetë pasi u makina e tij u përplas me një kamion.

 Kanë  qenë familjarët e të riut ata të cilët kanë dhënë lajmin e trishtë duke bërë gjithashtu të ditur se Vatani ishtë djali i vetëm në familjen Rama.

image-32.png

“Makina ngeci në pjesën e pasme të kamionit dhe u desh që policia dhe shërbimi i shpëtimit të punonin deri në orën 23:00 që të përfundonin punën e tyre në zonë”- thuhet në një media suedeze.

Policia ka raportuar se iu deshën plot katër orë për t’u marrë me gjithë ngjarjen.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img