Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

TRAGJIKE/ 18 vjeçarja shqiptare vritet nga partneri, autori ekzekuton edhe gjyshen dhe plagos babanë e vajzës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Mal të Zi, ku 18 vjeçarja shqiptare Sheila Bakija është vrarë nga partneri i saj.

Por autori nuk është mjaftuar, pasi ka vrarë edhe gjyshen dhe ka plagosur babanë e vajzës, ndërsa më pas është arratisur.

Sipas mediave vendase, ngjarja ka ndodhur 3 ditë më parë, ndërkohë që autori Ilir Gjokaj ëhstë ende në kërkim nga policia. Mësohet se 18 vjeçarja e kishte denoncuar në muajin gusht partnerin e saj për dhunë, por ai nuk u dënua, pasi Prokuroria e Podgoricës u shpreh se në këtë rast nuk kishte vepër penale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img