Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

TRAGJEDIA në QERRET, policia njoftim zyrtar: Katër shtetasit rusë dyshohet se janë asfiksuar në ambientet e saunës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar mbi tragjedinë që ndodhi mbrëmjen e sotme në një hotel në Qerret të Kavajës, ku 4 turistë rusë u gjetën të vdekur.

Sipas policisë, dyshohet se viktimat janë asfiksuar dhe për pasojë kanë ndërruar jetë në ambientet e saunës së hotelit.

“Rreth orës 22:20, në Qerret, Kavaje,në ambientet e saunës të një hoteli, dyshohet se janë asfiksuar dhe për pasojë kanë ndërruar jetë shtetasit Rus, K. S, 31 vjeçe,  N. L, 58 vjeç, N. A, 37 vjeçe dhe S. A, 40 vjeç.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img